Eğitim Evden Eve Nakliyat

Eğitim Evden Eve Nakliyat

Eğitim evden eve nakliyat; Ev taşımak bazı insanlar için son derece sıkıntılı bir süreç olarak tanımlanır. Ancak gelişen teknoloji ve hizmet anlayışının değişmesiyle beraber bu durum bir sorun değildir. Eğitim evden eve nakliyat firması olarak, her türlü eşyayı son derece başarılı bir biçimde taşıyoruz. Kullanmış olduğumuz son sistemler sayesinde hem zamandan tasarruf edecek hem de eşyalarınız korunacaktır.

Kadıköy Eğitim Nakliyat

Ev taşıma işlemleri belli bir sürece göre yapılmaktadır ve bunlar şöyledir;

• Bizimle iletişime geçtikten sonra hem eski hem de yeni evinizin adresini vermeniz lazım.

• Bunun ardından eşya sayısına göre bir plan oluşturulur ve uygun olan kamyonlar kullanılır.

• Eşyaların başarılı şekilde paketlenmesi, eğer müşteri talep ederse yerine getiriyoruz.

• Tüm eşyaların farklı özellikleri olmasından dolayı bunların kamyon içinde zarar görmemesi için bir sınıflandırma yapılır.

• Daha sonra eşya taşıma işlemine geçilir.

Artık çok gelişmiş bir sistem olan asansörlü araçlar sayesinde süreç en kısa zaman dilimi içerisinde tamamlanır. Bunun sağlamış olduğu farklı birçok avantaj söz konusudur. Bunların başında ise hız gelir. Bina içinde merdiven çıkarak eşyaların taşınması hem zaman kaybına neden olur hem de taşınan materyallere zarar verebilir. Asansör ise bunun önüne başarılı bir biçimde geçmektedir. Kullanımı çok zor değildir. Pencereden ya da evin sahip olduğu balkon kısmından işlemler yapılır.

Eşyanın aşağıya indirilmesinden sonra bunların tümünün yüklenmesi süreci başlar. Asansör kamyonun kasa kısmına kadar bunu yapar. Geriye kalan ise ilgili eşyaların yerleştirilmesidir. Bu sırada her daim çok dikkatli bir biçimde hareket edilir. Zarar görmemesi için doğru şekilde istiflenmesi şarttır. Taşıma bittikten sonra yıla çıkan kamyon, belirlenmiş olan zaman dilimi içinde adrese varmaktadır. Sistem burada da aynı şekilde uygulanır. Tüm eşyalar dikkatlice Eğitim evden eve nakliyat firmamız tarafından çıkarılır.